Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Oyuncaklar Ülkesi 20 Mayıs 2015 tarihinden beridir faaliyetlerini sürdürmektedir. 2022 yılı Ağustos ayında OyuncaklarÜlkesi markası tescil edilmiştir.  Firmamız Yüksek Endüstri Mühendisi Uğur Alper AYDIN'ın oyuncaklar ve oyunlara olan ilgisiyle meraklılarına özel aranıpda bulunamayan oyuncakların ve oyunların tedariğine yönelik girişimiyle kurulmuştur. Gerek online mağazamızda, gerekse perakende satış mağazamızda satılmakta olan bütün ürünler orijinal ve lisanslı ürünler olmak ile birlikte, yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerdir. Oyuncaklar Ülkesi 2015 yılından beridir www.oyuncaklarulkesi.com  üzerinden satış yaparken eş zamanlı olarak da Türkiye'nin önde gelen pazaryerlerinden Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, Amazon Türkiye, Gittigidiyor, Dolap, Pazarama gibi platformlarında da OyuncaklarÜlkesi markasıyla satış gerçekleştirmektedir. Mağazamız Gebze Ticaret odasına kayıtlıdır. Firmamız aynı zamanda USPCC tarafından üretilen Bicycle, Theory11, Tally-Ho, Kem ve Fournier gibi oyun kağıdı markaların Türkiye distribütörüdür.. 


Oyuncaklar Ülkesi Mağazamız popüler oyuncaklar ve oyunlar için en doğru adreslerden biriyken aynı zamanda da başka hiçbir yerde bulamayacağınız koleksiyonluk özel seri, retro nostaljik ürün gamıyla da 7'den 70'e büyük küçük herkese hitap etmektedir.  Mağazamız geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyor. 


Mağazamızda oyuncaklar, bebekler, deney setleri, eğitim materyalleri, legolar, puzzle setleri, oyun setleri, koleksiyon figürler, oyun kartları, akıl ve zeka oyunları, bebek oyuncakları, özel eğitim materyalleri, peluş oyuncaklar, montessori eğitim ekipmanları, kutu oyunları, dijital oyuncaklar, koleksiyonluk figürler, oyuncak arabalar, model arabalar,tren setleri gibi bir çok çeşitte ürünler bulunmaktadır. 


Çocuklar ve yetişkinler için aranılan, istenilen, arzulanan ürünleri en kısa sürede depomuzdaki stoklardan özenli paketleyerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 


Ürünler hakkında sormak istediğiniz tüm soruları bize ulaşın bölümünden en hızlı cevap için ise whatsapp destek hattımız üzerinden sorabilirsiniz.